Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na kwiecień 2018 r.

RÓŻA INTENCJA NA KWIECIEŃ 2018 R.
Matki Kościoła Za naszych kapłanów, brata zakonnego i siostry zakonne, aby Pan Bóg wzmacniał ich swoją łaską na każdy dzień ich służby.
Wspomożenia Wiernych Za naszych braci i siostry, którzy nie czują więzi ze wspólnotą parafialną, aby na nowo odkryli, że nasz kościół parafialny jest również ich domem.
Królowej Apostołów Za dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej, aby gorąco pragnęły przyjąć Jezusa do swoich serc i swego życia.
Ucieczki Grzeszników O Boże błogosławieństwo dla wszystkich angażujących się w budowę naszego sanktuarium św. Jana Bosko i potrzebne środki na jej ukończenie.
Królowej Korony Polskiej Za naszą Ojczyznę, aby była miejscem twórczego dialogu pomiędzy ludźmi, na drodze wspólnego docierania do prawdy, w duchu poszanowania godności każdego człowieka.
Św. Dominika Savio Za wszystkich ubogich, opuszczonych i cierpiących, aby zaznali ludzkiej życzliwości, szacunku i wsparcia.
Królowej Pokoju Za diakonów-salezjanów przygotowujących się do przyjęcia świeceń kapłańskich, aby każdego dnia ich serca coraz bardziej upodabniały się do miłosiernego i pokornego serca Jezusa.
Niepokalanego Poczęcia NMP Za naszego arcybiskupa Andrzeja Dzięgę, by pod opieką Maryi, wspierany łaską Bożą, mógł się cieszyć wzrostem wiary i miłości we wspólnocie Ludu Bożego, któremu przewodzi.
Zwiastowania NMP O nowe i święte powołania służby kapłańskiej i zakonnej w Kościele, w szczególności z naszej parafii.
Św. Józefa Za tych, którzy z powodu wojny opuścili swój kraj i żyją w obozach dla uchodźców, aby wszędzie zapanował pokój a oni jak najszybciej mogli powrócić do swoich domów.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes Za młodych, którzy w naszej parafii, w tym roku przyjęli sakrament bierzmowania, aby w swoich rodzinach doświadczali wsparcia w pielęgnowaniu wiary.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 03 April 2018 (15:35)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu