Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 25. Niedzielę Zwykłą (24.09.2017 r.)

 1.    Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory śpiewane o godz. 17.30.

2.    W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek – bł. Władysława z Gielniowa; w środę –św. Wincentego a Paulo; w czwartek – św. Wacława; w piątek – świętych Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała; w sobotę – św. Hieronima.  

3.    Dzieci i młodzież z Salezjańskie Organizacji Sportowej SL SALOS Szczecin zapraszamy na Mszę świętą w poniedziałek (25 września) o godz. 17.00.

Comiesięczne spotkanie wdów, wdowców i osób samotnych odbędzie się w poniedziałek, po Mszy świętej o godz. 9.00.

4.    Wzorem lat ubiegłych, 23 września, w najbliższy czwartek, w rocznicę beatyfikacji ks. Michała Sopoćko  zamierzamy włączyć się w międzynarodową akcję modlitewną „Koronka do Bożego Miłosierdzia na ulicach miast świata”. Na terenie naszej parafii zapraszamy do zgromadzenia się o godz. 15.00 przy krzyżach na naszych osiedlach (na osiedlu Przyjaźni, Jodłowej, Kaliny i Derdowskiego,).

5.    W sobotę, 30 września o godz. 15.00 w Oratorium rozpocznie się dzień skupienia dla Małżeństw – „Kana”. Na skupienie złożą się: spotkanie przy kawie, konferencja, adoracja i Eucharystia. Serdecznie zapraszamy małżonków z różnym stażem życia małżeńskiego. Dla dzieci zapewniamy opiekę.

Również w sobotę, po wieczornej Mszy świętej z naszego kościoła wyruszy procesja różańcowa z obecną wśród nas figurą Matki Bożej Strażniczki Wiary. Figura zostanie przeniesiona do parafii pw. świętego Krzyża.

6.    Za tydzień rozpoczyna się miesiąc modlitwy różańcowej. W naszej świątyni Nabożeństwo Różańcowe (w tygodniu) po Mszy świętej o godz. 9.00 rano, oraz od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. W sobotę i niedzielę o 17.30. Zachęcamy także do wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach.

7.    Młodzież, która przystąpiła już do sakramentu bierzmowania serdecznie zapraszamy do udziału we Mszy św. pierwszopiątkowej  6 października o godz. 19.00 w naszym kościele.

8.    Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w sobotę, 7 października. Prosimy zainteresowane pary o zapisywanie się. Szczegóły na stronie parafialnej www.janbosko.szczecin.pl.

9.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

10.          Wszystkim solenizantom, jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych.

11.          W ostatnim czasie odszedł do Domu Ojca:  + Tadeusz Haławczak, l. 84, zam. ul. Obywatelska.  Wieczny odpoczynek….

12.          Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 23 September 2017 (17:37)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu