Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 26 Niedzielę Zwykłą (01.10.2017)

 1.    Zapraszamy dzisiaj na pierwsze w tym miesiącu Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.30.

2.    W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek – świętych Aniołów Stróżów, w środę – św. Franciszka z Asyżu, w czwartek – św. Faustyny Kowalskiej, w sobotę – NMP Różańcowej.

3.    W naszej świątyni Nabożeństwo Różańcowe (w tygodniu) po Mszy świętej o godz. 9.00 rano, oraz od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

4.    Dzieci i młodzież zapraszamy w tygodniu na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.00.

5.    W dniu jutrzejszym z racji wspomnienia świętych Aniołów Stróżów przeżyjemy DZIEŃ ANIOŁA. Zapraszamy zwłaszcza dzieci, aby w tym dniu przebrały się za Aniołów. Po Nabożeństwie Różańcowym o 17.00 dla dzieci i ich rodziców odbędzie się spotkanie „na wesoło” w Collegium Salesianum oraz czeka na nich niespodzianka.

6.    Spotkanie Rady Katechetycznej we wtorek o godz. 19.00 na plebanii.

7.    W pierwszy czwartek zapraszamy ministrantów i ich rodziny na mszę świętą o godz. 18.00. Po Mszy spotkanie z ks. Leszkiem – opiekunem wspólnoty ministranckiej. Zapraszamy także na ten dzień chłopców z klasy czwartej Szkoły Podstawowej oraz starszych, którzy chcieliby poznać wspólnotę ministrancką i w niej służyć Panu Bogu.

8.    W pierwszy piątek miesiąca odwiedziny chorych od godz. 8.00. W tym dniu spowiedź dla dzieci od godz. 16.30. O 17.00 Msza święta z udziałem dzieci.

9.    Młodzież zapraszamy w pierwszy piątek na Mszę świętą o godz. 19.00. Podczas tej Mszy świętej kandydaci do bierzmowania z klasy 7 otrzymają indeksy. 

10.          W piątek na Mszy świętej o 18.00 będziemy modlić się w intencji naszej Ojczyzny. Jerycho Różańcowe rozpocznie się w kościele po Mszy świętej dla młodzieży – ok. godz. 20.00. Przez całą noc będzie trwała Adoracja Najświętszego Sakramentu.

11.          W pierwszą sobotę miesiąca wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą świętą o godz. 9.00. Po Mszy świętej w kościele Nabożeństwo Pierwszych Pięciu Sobót Miesiąca. Jerycho od godz. 11.00 będzie kontynuowane w salce nr 4.

12.          Wyjazd na „Różaniec do granic” w sobotę o godz. 9.30. Zbiórka przy kościele. Udających się prosimy o zabranie ze sobą prowiantu, składanych krzesełek i odzieży przeciwdeszczowej.

13.          Wszystkie osoby, które chciałyby w godzinach od 14.00 do 16.00 odmówić w łączności z „Różańcem do granic” cztery cześć Różańca świętego zapraszamy do salki nr 4, gdzie przed wystawionym Najświętszym Sakramentem będzie trwało Jerycho Różańcowe.

14.          Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w sobotę, 7 października o godz. 18.00. Prosimy zainteresowane pary o zapisywanie się. Szczegóły na stronie parafialnej www.janbosko.szczecin.pl.

15.          Za tydzień z racji Dnia Papieskiego przed naszym kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

16.          Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

17.          Wszystkim solenizantom, jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych.

18.          W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:  + Augustyn Szwedko, l. 77, zam Kołobrzeg, + Kazimierz Hync, l. 95, zam. ul. Santocka; + Bronisława Peplińska, l. 98, zam. Szczecin.  Wieczny odpoczynek….

Modlitwa do św. Michała Archanioła

Dodał: Ks. Proboszcz 01 October 2017 (05:11)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu