Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 27. Niedzielę zwykłą (8.10.2017r.)

 1.    Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Różańcowe o godz. 17.30, podczas którego będziemy dziękować Panu Bogu za owoce pontyfikatu św. Jana Pawła II.

2.    W liturgii tego tygodnia: w poniedziałek – błogosławionego Wincentego Kadłubka, w piątek – bł. Honorata Koźmińskiego.

3.    W naszej świątyni Nabożeństwo Różańcowe (w tygodniu) po Mszy świętej o godz. 9.00 rano, oraz od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Dzieci i młodzież zapraszamy w tygodniu na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.00.

4.    Z racji Dnia Papieskiego przed naszym kościołem odbywa się dziś zbiórka ofiar do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

5.    We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia. O 17.00 wspólny różaniec z dziećmi i młodzieżą, o 18.00 Msza święta i modlitwy przed Najświętszym Sakramentem o uzdrowienie fizyczne i duchowe.

W sobotę, 14 października przypada Dzień Nauczyciela. Wszystkich pracowników Oświaty ogarniamy serdeczną modlitwą.

6.    Za tydzień, w ramach akcji „Zatrzymaj Aborcję” przed kościołem będą zbierane podpisy. Projekt ustawy  #ZatrzymajAborcje zakłada usunięcie możliwości zabicia dziecka ze względu na podejrzenie niepełnosprawności bądź choroby. Aby skutecznie złożyć podpis należy podać swój nr PESEL. (zachęcamy do odwiedzenia strony: www.zatrzymajaborcje.pl)

7.    Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

8.    Z komunikatów Kurii: W piątek 13 października w 100. Rocznicę Objawień Fatimskich, odbędzie się Diecezjalne Zakończenie Roku Maryjnego. Uroczystość odbędzie się w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Osiedlu Słonecznym o godz. 19.00.

Z racji 8. Rocznicy śmierci ks. Abpa Mariana Przykuckiego ks. Arcybiskup Andrzej Dzięga zaprasza na Mszę świętą do Bazyliki Archikatedralnej w niedzielę, 15 października, na godz. 12.00.

W niedzielę 15 października przypada Dzień Dziecka Utraconego: o 15.00 – modlitwa przy Pomniku Dziecka Utraconego na Cmentarzu Centralnym w Szczecinie (kwatera 80, wejście od ul. Wierzbowej); o 18.00 Msza święta w kościele pw. św. Rodziny. 

9.    Wszystkim solenizantom, jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych.

10.          W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:  Ryszard Gnapiński, l. 89, zam. ul. Witkiewicza; Zbigniew Drożdżyński, l. 67, zam. ul. Santocka; Stanisław Biały, l. 86, zam. ul. Kaliny. Wieczny odpoczynek….

11.          Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 07 October 2017 (22:24)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu