Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na maj 2018 r.

RÓŻA INTENCJA NA MAJ 2018 R.
Matki Kościoła Za dzieci przystępujące do Pierwszej Komunii św., aby przez całe życie z wdzięcznością wracały pamięcią do tego wydarzenia.
Wspomożenia Wiernych Za przyjmujących w tym czasie święcenia kapłańskie, aby na zawsze dochowali wierności swemu powołaniu.
Królowej Apostołów O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne w sposób szczególny z naszej wspólnoty parafialnej.
Ucieczki Grzeszników Aby nasze rodziny umocnione duchem jedności i wzajemnej miłości, w obliczu współczesnych zagrożeń, były ostoją niezachwianej wiary i chrześcijańskich wartości.
Królowej Korony Polskiej O Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego, świętość życia, wierność powołaniu, gorliwość w służbie dla kapłanów, brata zakonnego i sióstr zakonnych posługujących w naszej parafii.
Św. Dominika Savio Aby życie każdego dziecka poczętego było przez rodziców przyjęte, otoczone miłością i chronione przez prawo.
Królowej Pokoju O Boże błogosławieństwo dla wszystkich angażujących się w budowę naszego sanktuarium św. Jana Bosko i potrzebne środki na jej ukończenie.
Niepokalanego Poczęcia NMP O zdrowie dla chorych, pociechę dla strapionych.
Zwiastowania NMP Za naszą Ojczyznę, abyśmy się nigdy nie oderwali od naszych duchowych korzeni a naszą przyszłość budowali na trwałym fundamencie wartości ewangelicznych.
Św. Józefa Za młodych, stających przed decyzją wybory drogi życiowej, aby Bóg dał im łaskę rozeznania ich życiowego powołania.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes By ludzkość mogła cieszyć się pokojem, rozwiązując spory i konflikty na drodze wzajemnego szacunku i dialogu.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 03 May 2018 (22:44)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

WyszukiwarkaAktualności parafialne
© 2003-2018 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu