Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na wrzesień 2018 r.

Papieska intencja ogólna na wrzesień 2018: Aby młodzież na kontynencie afrykańskim miała dostęp do edukacji i pracy we własnej ojczyźnie.

RÓŻA INTENCJE NA WRZESIEŃ 2018 R.
Matki Kościoła O święte i liczne powołania do służby kapłańskiej, powołania zakonne i misyjne w szczególności z naszej parafii.
Wspomożenia Wiernych Za kapłanów przeżywających trudności i wątpliwości, aby na nowo odkryli sens swojego powołania i zostali w  nim umocnieni.
Królowej Apostołów Za młodzież, aby rodzice, opiekunowie i wychowawcy ustrzegli ją od wszelkich współczesnych zagrożeń.
Ucieczki Grzeszników Za chorych, cierpiących i żyjących w niedostatku, aby doświadczali pomocy przynoszącej ulgę w ich niedoli.
Królowej Korony Polskiej O Boże błogosławieństwo przy budowie naszego Sanktuarium św. Jana Bosko i we wszystkich ważnych sprawach naszej parafii.
Św. Dominika Savio Za księdza Piotra, siostrę Elżbietę, wszystkich naszych kapłanów, brata zakonnego i siostry zakonne o błogosławieństwo Boże i dary Ducha Świętego, oraz zdrowie i siły.
Królowej Pokoju Za nauczycieli i uczniów, rozpoczynających rok szkolny o nowe siły w kształtowaniu wiedzy i osobowości.
Niepokalanego Poczęcia NMP W intencji bliskiego już Zgromadzenia Synodu Biskupów o młodzieży - o jego dobre owoce dla młodzieży całego świata.
Zwiastowania NMP Za księdza Mariusza - nowego opiekuna ministrantów, za lektorów, ministrantów i kandydatów, aby wiernie i wytrwale pełnili służbę przy ołtarzu.
Św. Józefa O mądrość w bliskich już wyborach samorządowych, aby zostały wybrane osoby z charakterem biblijnego Józefa, które z roztropnością będą zarządzać powierzonymi im dobrami.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes Za narody zwaśnione, rozdarte wojną i niezgodą, by weszły na drogę pojednania i pokoju.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 28 August 2018 (12:23)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu