Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 27. Niedzielę Zwykłą (07.10.2018r.)

1.   Zapraszamy dzisiaj do udziału w procecji Różańcowej, która o godz. 17.00 wyruszy spod krzyża przy ulicy Kaliny. Z racji procesji nie będzie dziś wieczornego nabożeństwa w kościele.

2.   Nabożeństwo Różańcowe w kościele (w tygodniu) po Mszy świętej o godz. 9.00 rano, oraz od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. W sobotę różaniec po Mszy świętej o 9.00 oraz o 17.30. Na godzinę 17.00 zapraszamy szczególnie dzieci i młodzież, nie tylko tę, która przygotowuje się do bierzmowania czy Pierwszej Komunii świętej. W Lourdes, w Fatimie, w Gietrzwałdzie Maryja prosiła o modlitwę różańcową. W tej modlitwie jest nadzieja na rozwiązanie problemów naszych osobistych i narodowych.

3.   We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia. O godz. 18.00 – Msza święta, następnie Modlitwy przed Najświętszym Sakramentem u uzdrowienie duchowe i fizyczne.

4.   Spotkanie Rady Katechetycznej odbędzie się w czwartek o godz. 19.00 na plebanii.

5.   W sobotę, 13 – go października rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński zainteresowane pary prosimy o możliwe szybkie przesłanie zgłoszeń.

6.   W przyszłą niedzielę na Mszy świętej o godz. 12.00 będziemy gościć księdza Zbigniewa Hula, byłego proboszcza naszej parafii, który w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia kapłaństwa. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z księdzem Jubilatem.

7.   Kancelaria w tym tygodniu czynna jest we wtorek, środę i piątek od 9.30 do 10.30 i od 16.00 do 17.30.

8.   Za tydzień z racji dnia papieskiego przed kościołem będzie przeprowadzona zbiórka ofiar na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia.

9.   Stypendyści Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia z okazji obchodów XVIII Dnia Papieskiego, zapraszają dzieci do wspólnej zabawy i gry fantowej w przyszłą niedzielę od godz. 11.30 do 15.00.

10.  Z komunikatów Kurii: „Zapraszamy wszystkich na pierwszą w dziejach Szczecina i Archidiecezji papieską koronację Obrazu Matki Bożej Zwycięskiej Królowej Polski, która odbędzie się w sobotę, 13 października o godz. 11.30, podczas Mszy Świętej pontyfikalnej pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Wojciecha Polaka, Prymasa Polski w Bazylice św. Jana Chrzciciela, przy ul. Bogurodzicy w Szczecinie. O godz. 11.00, przed liturgią eucharystyczną, nastąpi premiera utworu SUB TUUM PRAESIDIUM.

11.  Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

12.  Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych.

13.  W ostatnim czasie odszedł do domu Ojca: Ryszard Jatczak, l. 66. Wieczny odpoczynek racz...

14.  Modlitwa do św. Michała Archanioła.

 

Dodał: Ks. Proboszcz 07 October 2018 (06:07)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu