Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na Uroczystość Objawienia Pańskiego (06.01.2019 r. )

 


 1. Zapraszamy dzisiaj na wspólne kolędowanie na godzinę 17.30.

 2. Na każdej Mszy świętej błogosławimy dzisiaj kredę oraz kadzidło. Kredą znaczymy drzwi naszych mieszkań. To znak naszej wiary, że przyjęliśmy Narodzonego Jezusa jako Boga i Pana naszego życia i rodziny.

 3. Ministranci przygotowali zestawy z kredą, węgielkiem i kadzidłem, które można zapalić w swoich domach. Prosimy o uważne przeczytanie instrukcji obsługi.

 4. Jak w każdym 6 dniu miesiąca – dzisiaj po Mszy świętej – rozpocznie się w naszej świątyni Jerycho Różańcowe, które potrwa do jutrzejszej wieczornej Mszy świętej. Zachęcamy do tej szczególnej modlitwy w intencji Kościoła, naszej Ojczyzny i parafii.

 5. Jutro na wieczornej Mszy świętej będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach. Z racji trwającego Jerycha i modlitwy różańcowej, nie będzie dodatkowego różańca o 17.30

 6. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia. O 17.30 – modlitwa różańcowa, o 18.00 Msza święta. Po Mszy świętej – Wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy o uzdrowienie duchowe i fizyczne.

 7. Przypominamy, że w związku z wizytą duszpasterską, Kancelaria Parafialna czynna jest we wtorek, środę i piątek tylko w godz. od 9.30 do 10.30.

 8. Członków Stowarzyszenia ADMA zapraszamy w sobotę na Mszę świętą o godz. 9.00. Po Mszy świętej odbędzie się spotkanie w Oratorium.

 9. W sobotę, 12 stycznia, na Mszy świętej o godz. 18.00 będziemy modlić się za naszego księdza Proboszcza z racji jego zbliżających się imienin.

 10. Również w sobotę zapraszamy na Uwielbienie Pana Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Uwielbienie po Mszy świętej wieczornej poprowadzi zespół SYMFONEO.

 11. W przyszłą Niedzielę przypada Święto Chrztu Pańskiego. Na mszy świętej o godz. 10.30 dzieci pierwszokomunijne otrzymają poświęcone książeczki.

 12. Z komunikatów Kurii: W piątek, 18 stycznia 2019 r., rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan pod hasłem: „Dąż do sprawiedliwości”.

 13. Wszystkim solenizantom i jubilatom salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 14. W ostatnim czasie odeszła do Domu Ojca: Marta Pietruszewska, l. 97, ul. Kaliny. Wieczny odpoczynek...

 15. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

 


Dodał: Ks. Proboszcz 05 January 2019 (22:26)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu