Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 17. Niedzielę Zwykłą (28.07.2019 r.)

 1. Bóg zapłać za ofiary złożone na budowę naszego kościoła. W ramach wieczornego nabożeństwa zapraszamy dzisiaj na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszy o 17.30.

 2. W tym tygodniu nabożeństwa wieczorne o 17.30: w środę - Hołd Wspomożycielce, w pierwszy czwartek – modlitwa o powołania; w pierwszy piątek – do Najświętszego Serca Pana Jezusa, w sobotę – Różaniec.

 3. W pierwszą sobotę, 3 sierpnia, zapraszamy mężczyzn na Męski Różaniec, który rozpocznie się o godz 7.00 Mszą świętą w Bazylice Jana Chrzciciela przy ul. Bogurodzicy.

 4. Wymiana Tajemnic dla Żywego Różańca w sobotę przed Mszą świętą o godz. 9.00.

 5. Jak co roku zachęcamy do abstynencji w miesiącu sierpniu. Księga trzeźwości jest wyłożona przy ołtarzu Jezusa Miłosiernego. 

 6. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej.

 7. Z komunikatów Kurii:

  „Zapraszamy do udziału w XXVII Pieszej Pielgrzymce ze Szczecina do Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Myśliborzu, która odbędzie się w dniach od 23 do 25 sierpnia br. Pielgrzymka wyruszy pod hasłem: „UFASZ?”. Uroczysta inauguracja pielgrzymki nastąpi w piątek podczas Mszy Świętej o godz.7.00 w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na os. Słonecznym. Zapisy odbywają się na stronie internetowej www.mysliborska.pl do 22 sierpnia. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.” Naszych parafian zapraszamy do grupy św. Siostry Faustyny (grupa biała), której przewodnikiem w tym roku jest ks. Proboszcz Mariusz Wencławek.

 8. Wszystkim solenizantom, jubilatom rozpoczętego tygodnia oraz przybyłym na wakacje gościom salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 9. W ostatnim czasie odeszły do Domu Ojca:
  + Urszula Franke-Żmuda, l. 71, zam. ul. Jodłowa;
  + Halina Wlazłowska, l. 87, zam. ul. Santocka.

  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 10. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Ks. Proboszcz 27 July 2019 (22:25)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu