Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 27. Niedzielę Zwykłą (06.10.2019 r.)

 1. Gościmy dzisiaj na wszystkich Mszach świętych młodych stypendystów Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. Dziękujemy młodzieży za świadectwo. Za tydzień będziemy przeżywać XIX Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy”. Po Mszach świętych będziemy mogli nie tylko wesprzeć finansowo działalność Fundacji, ale również wziąć udział w „miasteczku rodzinnym” przygotowanym przez stypendystów. Zapraszamy rodziny z dziećmi na wspólną zabawę. Salezjanie Współpracownicy w przyszłą niedzielę zapraszają na kawę i herbatę do Oratorium. To za tydzień.

 2. Zapraszamy do zapoznania się z pracami dzieci z klas 1-3 ze Szkoły Podstawowej nr 51. Prace przygotowano w ramach konkurs plastycznego „Maryja Królową Różańca Świętego”.

 3. Zapraszamy dzisiaj na Nabożeństwo Różańcowe o 17.30.

 4. Po wieczornej Mszy świętej rozpoczyna się dzisiaj 24. godzinna Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach Jerycha Różańcowego. Jerycho zakończy się jutro przed godziną 17.00.

 5. W naszej świątyni Nabożeństwo Różańcowe (w tygodniu) po Mszy świętej o godz. 9.00, oraz od poniedziałku do piątku o godz. 17.00. Na godzinę 17.00 zapraszamy zwłaszcza dzieci i młodzież. W sobotę różaniec po Mszy świętej o 9.00 oraz o 17.30.

 6. W poniedziałek ok. godz. 17.30 zapraszamy na Różaniec z Wypominkami. Kartki z imionami zmarłych prosimy składać na ołtarzu Wspomożycielki. W intencji zmarłych odprawiona będzie również wieczorna Msza święta.

 7. We wtorek zapraszamy na Nabożeństwo Uzdrowienia o godz. 17.30. O godz. 18.00 w tej intencji zostanie odprawiona Msza święta, a po niej rozpoczną się modlitwy przed Najświętszym Sakramentem.

 8. W środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na „Pięć Kilometrów Różańca”.

 9. Członków Zarządu ADMA zapraszamy na spotkanie w czwartek, 10 października o godz. 19.00 na plebanii.

 10. Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna we wtorek, środę i piątek.

 11. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Przed kościołem można otrzymać magazyn Don Bosco. Ministranci rozdają również ulotki zachęcające do wsparcia działalności misyjnej Sióstr Faustynek.

 12. Z komunikatów Kurii:

  Zapraszamy do udziału w rekolekcjach „Chrześcijanin jako imię własne”, które w dniach 11-13 października poprowadzi ksiądz Antonello Cadeddu. Szczegółowy program znajduje się na plakacie.

  W sobotę, 12 października br., o godz. 14.00 przy Grobie Dzieci Utraconych na Cmentarzu Zachodnim przy ul. Bronowickiej odbędzie się pogrzeb Dzieci Utraconych, których ciała zostały przekazane do zbiorowego pochówku. Do wzięcia udziału w uroczystościach serdecznie zapraszamy osoby dotknięte żałobą z powodu utraty dzieci przed narodzeniem, rodziców dzieci martwo urodzonych i wszystkich, którym bliski jest temat szacunku wobec najmniejszych naszych braci i sióstr.

 13. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Wspom. Wiernych.

 14. W ostatnim czasie odeszli do Domu Ojca:
  + Jan Kaczyński, l. 67, zam. ul. 26 Kwietnia;
  + Zuzanna Gałaj, noworodek;
  + Jerzy Sadek, l. 67, zam. ul. Kaliny;
  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…

 15. Modlitwa do św. Michała Archanioła.

Dodał: Grzegorz 05 October 2019 (18:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu