Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćKolonia Scholi w Swobnicy

W dniach od 23 do 29 czerwca 2024 roku Schola „Anioły Księdza Bosko” z parafii pw. św. Jana Bosko w Szczecinie przeżywała czas wypoczynku i formacji w salezjańskim Domu w Swobnicy.

Dzięki życzliwości wielu osób, a także miejscowego proboszcza - ks. Bartłomieja Chmielewskiego, dzieci miały wypełniony czas licznymi atrakcjami. W czasie tygodniowej akcji dzieci odwiedziły m.in. park linowy w Myśliborzu, basen w Gryfinie, kąpielisko w Baniach, Dino Park w Nowinach Wielkich oraz ogród dendrologiczny w Przelewicach.

W ciągu dnia znajdowaliśmy czas na modlitwę. Kilka razy uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, a także w Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz w piątkowej Drodze Krzyżowej.

Dzieci mogły uczestniczyć w licznych warsztatach plastycznych, przygotowanych i poprowadzonych przez panią Agnieszkę Swaczynę. Współpracująca ze Scholą pani Joanna Sinkiewicz, oprócz warsztatów muzycznych poprowadziła warsztaty teatralne oraz literackie.

Nad całością czuwał ks. Proboszcz Mariusz Wencławek SDB. Na realizację tego zadania parafia otrzymała także finansowe wsparcie z Caritas Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej oraz Symfonii Młodości Fundacji imienia księdza Lucjana Gierosa SDB.

Dodatek: Galeria zdjęć

Dodał: Grzegorz 01 lipca 2024 (13:04)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu