Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęć



Intencje modlitwy różańcowej na marzec 2026

W pierszą sobotę miesiąca, w naszym kościele wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą Świętą o godz. 9:oo. Po Eucharystii Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

papieska intencja na marzec 2026r.:

O rozbrojenie i pokój

Módlmy się, aby narody rozpoczęły proces rozbrojenia, rezygnując zwłaszcza z broni nuklearnej, a światowi przywódcy wybrali drogę dialogu i dyplomacji zamiast przemocy.

 

RÓŻA INTENCJA NA MARZEC 2026 R.
Św. Józefa O dary Ducha Świętego, duszpasterską gorliwość i mądrość, świętość życia, zdrowie i wszelkie potrzebne łaski dla naszych kapłanów
Matki Kościoła O światło Ducha Świętego i Boże miłosierdzie dla naszej Ojczyzny 
Ucieczki Grzeszników Za ojca franciszkanina Pawła, naszego tegorocznego rekolekcjonistę, aby Duch Święty dodawał jego słowom szczególniej mocy nawracania.
Królowej Korony Polskiej O zaangażowanie i entuzjazm dla wszystkich realizujących dzisiaj posłannictwo salezjańskie wśród dzieci i młodzieży
Niepokalanego Poczęcia NMP O nowe, święte powołania do służby Bożej w Kościele w sposób szczególny z naszej wspólnoty parafialnej. 
Zwiastowania NMP O ulgę w cierpieniu, siłę w dźwiganiu krzyża, dar nadziei i cierpliwość w znoszeniu trudów choroby oraz łaskę zdrowia dla chorych członków naszych rodzin, chorych parafian 
Wspomożenia Wiernych O rychłe wyniesienie do chwały ołtarzy Czcigodnego Sługi Bożego kardynała Augusta Hlonda, biskupa i Prymasa Polski oraz rozpoczęcie procesu beatyfikacyjnego arcybiskupa Antoniego Baraniaka
Królowej Pokoju Za nasze rodziny - o łaskę niezachwianej wiary, szczerej pobożności, wzajemnej miłości i pokoju
Św. Dominika Savio O zwycięstwo cywilizacji życia i miłości oraz o nawrócenie promotorów cywilizacji śmierci
Królowej Apostołów O Boże błogosławieństwo dla wszystkich obejmujących troską budowę naszej nowej świątyni przez wsparcie finansowe czy modlitwę. 
Najświętszej Marii Panny z Lourdes  
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 05 marca 2026 (07:15)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2026 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu