Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie

Żywy Różaniec


Galeria zdjęćAktualności

Intencje modlitwy różańcowej na czerwiec 2024 r.

W pierwszą sobotę czerwca wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą Świętą o godz. 9.00. Po Eucharystii Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Intencja papieska na czerwiec 2024 r.:

Za uchodźców.

Módlmy się, aby emigranci, zmuszeni z powodu wojen lub głodu do pełnej zagrożeń i niebezpieczeństw ucieczki, znaleźli akceptację i nowe perspektywy życia w krajach, które ich przyjmują.

Czytaj więcej Komentarze (0) 28 maja 2024

Intencje modlitwy różańcowej na maj 2024 r.

W pierwszą sobotę maja wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą Świętą o godz. 9:00. Po Eucharystii Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Papieska intencja papieska na maj 2024 r.:

O dobrą formację osób zakonnych i seminarzystów.

Módlmy się, aby siostry i bracia zakonni oraz seminarzyści wzrastali w swoim powołaniu, dobrze korzystając z formacji ludzkiej, religijnej, duchowej i wspólnotowej, dzięki czemu staną się wiarygodnymi świadkami Ewangelii.

Czytaj więcej Komentarze (0) 04 maja 2024

Intencje modlitwy różańcowej na kwiecień 2024 r.

W pierwszą sobotę kwietnia, w naszym kościele wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą Świętą o godz. 9:00. Po Eucharystii Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Intencja papieska na kwiecień 2024 r.:
O szacunek dla kobiet.
Módlmy się, aby wewnętrzne bogactwo i godność kobiet były szanowane we wszystkich kulturach i aby zniknęło zjawisko dyskryminacji, która przynosi tyle cierpienia w różnych częściach świata.

Czytaj więcej Komentarze (0) 03 kwietnia 2024

XII Ogólnopolska Pielgrzymka Żywego Różańca

Zapraszamy na autokarową XII Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca do Częstochowy w dniach od 31 maja do 1 czerwca 2024 r. Szczegółowe informacje...

Czytaj więcej Komentarze (0) 20 marca 2024

Intencje modlitwy różańcowej na marzec 2024 r.

W pierwszą sobotę marca, w naszym kościele wymiana tajemnic dla Żywego Różańca przed Mszą Świętą o godz. 9.00. Po Eucharystii Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca.

Intencja papieska na marzec 2024 r.:

Za współczesnych męczenników.

Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu Ewangelii, aby rozpalali Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

Czytaj więcej Komentarze (0) 01 marca 2024

© 2003-2024 by Parafia pw. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu