Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćOgłoszenia duszpasterskie na 24. Niedzielę Zwykłą (16.09.2018 r. )

 

 1. Zapraszamy dzisiaj na Nieszpory Śpiewane o 17.30. Przed kościołem jest przeprowadzana zbiórka ofiar na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

 2. W liturgii tego tygodnia: we wtorek – św. Stanisława Kostki, w czwartek – św. Andrzeja Kim Taegon; w piątek -św. Mateusza; w sobotę – bł. Józefa Calasanz.

 3. Dzisiaj przez cały dzień przy ołtarzu Wspomożycielki można składać produkty żywnościowe i środki czystości dla najbardziej potrzebujących objętych opieką przez Parafialny Zespół Caritas. W każdą trzecią niedzielę miesiąca będzie taka możliwość.

 4. W poniedziałek zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 18.00. Adoracja zakończy się o godz. 19.30. Modlitwy prowadzi wspólnota Przymierze Miłosierdzia. Z tej racji nie będzie nabożeństwa o 17.30.

 5. Wspólnotę „Bóg jest Miłością” zapraszamy na spotkanie modlitewne we wtorek po wieczornej Mszy świętej.

 6. W środę zapraszamy na Hołd Wspomożycielce o 17.30.

 7. Młodzież z klasy VII, VIII i III Gimnazjalnej – zapraszamy w czwartek wraz z rodzicami na spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania – początek spotkania o godz. 19.00 w kościele.

 8. Za tydzień na Mszy świętej o godz. 10. 30 dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii świętej będą miały poświęcenie katechizmów. Wszystkie zgłoszone dzieci otrzymają także książkę, która będzie im towarzyszyć w przygotowaniach do pierwszej Komunii świętej. Po Mszy świętej odbędzie się krótkie spotkanie dla rodziców.

 9. Kancelaria w tym tygodniu czynna jest we wtorek, środę i piątek od 9.30 do 10.30 i od 16.00 do 17.30.

 10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej – polecamy Niedzielę i Gościa Niedzielnego.

 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom rozpoczętego tygodnia salezjanie życzą Bożego błogosławieństwa i opieki Maryi Wspomożycielki Wiernych.

 12. W ostatnim czasie odeszła do Domu Ojca: śp. Jadwiga Kuźmicka, l. 81, zam. ul. Witkiewicza. Wieczny odpoczynek racz...

 13. Modlitwa do św. Michała Archanioła.


Dodał: Ks. Proboszcz 15 September 2018 (13:00)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu