Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na grudzień 2018 r.

Papieska intencja ewangelizacyjna na grudzień 2018: Aby osoby zaangażowane w posługę przekazu wiary potrafiły znaleźć język właściwy dla dzisiejszych czasów, w dialogu z kulturami.

RÓŻA INTENCJA NA GRUDZIEŃ 2018 R.
Matki Kościoła Aby każde poczęte dziecko mogło się bezpiecznie narodzić i wzrastać w kochającej je rodzinie.
Wspomożenia Wiernych Za naszych kapłanów, brata zakonnego i siostry zakonne, aby dar powołania wypełniali przez świętość życia.
Królowej Apostołów Za ludzi w podeszłym wieku, chorych i cierpiących, aby byli otoczeni serdeczną opieką ich bliźnich i znajomych.
Ucieczki Grzeszników Za tych, którzy utracili wiarę, aby dzięki łasce Bożej i postawie ludzi wierzących, odzyskali dar przyjaźni z Bogiem.
Królowej Korony Polskiej O nowe i święte powołania kapłańskie i zakonne w sposób szczególny z naszej parafii.
Św. Dominika Savio Aby przez dobre przeżycie Adwentu, uczestnictwo w rekolekcjach adwentowych, rodziny naszej parafii dobrze przygotowały się do świąt Bożego Narodzenia a następnie w chrześcijańskiej radości przeżywały Świąta i okres świąteczny.
Królowej Pokoju Za szafarzy słowa Bożego głoszących nauki rekolekcyjne i homilie świąteczne, aby w mocy Ducha Świętego powiększali obszary zbawienia w sercach ludzkich.
Niepokalanego Poczęcia NMP Aby Światowe Dni Młodzieży w Panamie były dla wszystkich młodych ludzi na świecie zachętą do tego, by swe życie złączyli i budowali z Chrystusem.
Zwiastowania NMP O zgodę i pokój w naszej Ojczyźnie i na całym świecie.
Św. Józefa Aby Pan Bóg pobłogosławił trud wkładany w budowę naszego sanktuarium św. Jana Bosko i wszystkim angażującym się w budowę.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes Aby narody Europy na nowo odkryły piękno, dobro i prawdę Ewangelii, która napełnia życie radością i nadzieją.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 28 November 2018 (14:44)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu