Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie

Parafia


Galeria zdjęćIntencje modlitwy różańcowej na lipiec 2019 r.

Papieska intencja ogólna na lipiec 2019 roku:
Aby ci, którzy wymierzają sprawiedliwość, działali uczciwie, by niesprawiedliwość, która przenika świat, nie miała ostatniego słowa.

RÓŻA INTENCJA NA LIPIEC 2019 R.
Matki Kościoła Za chorych i cierpiących, aby nie czuli się samotni               i spotykali ludzi spieszących im z pomocą.
Wspomożenia Wiernych O ład moralny w naszym społeczeństwie oraz aby małżeństwo, jako związek mężczyzny i kobiety, rodzicielstwo i macierzyństwo niezmiennie były pod ochroną prawa.
Królowej Apostołów O nowe powołania do kapłaństwa i życia konsekrowanego, aby Kościół cieszył się ich obfitością     i świętością.
Ucieczki Grzeszników Za dzieci i młodzież wypoczywającą na wakacjach, aby nie zaniedbywali praktyk religijnych, które przyczyniają się do wzrostu wiary.
Królowej Korony Polskiej O pokój i bezpieczeństwo w świecie.
Św. Dominika Savio Za kapłanów przeżywających jakiekolwiek trudności, aby Bóg, wspomagał ich swą łaską i dał im łaskę zwycięstwa.
Królowej Pokoju Za księdza Damiana i innych kapłanów, którzy pracowali    w naszej parafii, aby zawsze towarzyszyła im łaska Boża     i nasza wdzięczność.
Niepokalanego Poczęcia NMP O Boże błogosławieństwo przy budowie naszego kościoła, za wszystkich darczyńców a także o bezpieczeństwo jego budowniczych.
Zwiastowania NMP Za nasze rodziny, szczególnie za te, w których z różnych powodów brakuje pokoju i zgody.
Św. Józefa O sprzyjającą pogodę na czas wzrostu i zbioru płodów ziemi.
Najświętszej Marii Panny z Lourdes Za polityków obejmujących ważne funkcje w Unii Europejskiej, aby sprawowali sprawiedliwe rządy a prawo, które będą stanowić i decyzje, jakie będą podejmować, były zgodne z wartościami zawartymi w Ewangelii.
Świętych Apostołów Piotra i Pawła  
Św. rodziny Jezusa, Maryi, Józefa  
Pozostałe 5 Róż - intencja stała Za wstawiennictwem świętego Jana Pawła II o odrodzenie życia chrześcijańskiego w Jego i naszej ziemskiej Ojczyźnie oraz by młodzież była prawdziwą Wiosną Kościoła.

Dodał: Eugeniusz 03 July 2019 (21:33)


Komentarze

Brak komentarzy!

Autor:
E-mail:
Strona:
GG:
Wpis:
Kod: Wpisz poniżej wyraz: dodaj

Komentarz pojawi się po zatwierdzeniu przez administratora.

© 2003-2019 by Parafia p.w. św. Jana Bosko w Szczecinie
Projekt i wykonanie: Radziu.eu